בימבה חשמלית לגדולים – הכירו את הקלנועית שהיא למעשה רכב קטן

בימבה חשמלית לגדולים – הכירו את הקלנועית שהיא למעשה רכב קטן

כל דגם קולנועית מאובזר קצת אחרת – אבל קולנועית עם מזגן? זו כבר רמה גבוהה! אנו גאים להציג – בימבה חשמלים לגדולים! קלנועית סגורה שמעולם לא נראתה יותר טוב.

בימבה לגדולים חשמלית – נעים מאוד

מהי בעצם בימבה חשמלית לגדולים? מדובר בקלנועית זוגית לכל דבר ועניין, שהיא למעשה רכב קטן עם שלל אבזורים ופינוקים.

אם היה לכם חשש כלשהו, אל דאגה – על פי חוק, קלנועית סגורה בימבה מבחינת ביצועיה והיותה מונעת על חשמל יכולה לנסוע על המדרכה במהירות של 12 קמ"ש, כל עוד יש מקום מספק להולכי רגל.

בשלב הזה אתם כבר בטח מאוד רוצים לשמוע מה מחירו של התענוג אבל לפני כן – עוד קצת יתרנות: בבימבה חשמלית לגדולים תוכלו מושב לשני נוסעים, מזגן ואפילו אזעקה – ממש כמו ברכב!

מה לגבי רשיון?

על מנת לנסוע בבימבה חשמלית לגדולים, אין צורך ברישיון נהיגה. הקלנועית סגורה וקלה לתפעול, אין צרוך בדלק (הנעה חשמלית); היא מונעת על סוללות שניתן להטעין בעזרת שקע ביתי רגיל בתוך כ-6-8 שעות בלבד ויספיקו לכם לנסיעה של 40 ק“מ לערך!

כמובן שלגודלה הזעיר יתרון במציאת חנייה, מה שמקל פלאים על ההתניידות במרחב העירוני. ואם אתם מחפשים להתנייד בסטייל, ניתן גם להסיר בפשטות את הדלתות ולהרגיש את האוויר הפתוח כשמזג האוויר נוח דיו.

"אוי המזגן!"

המזגן הוא אחד השיפורים המשמעותיים ביותר שמביאה לנו הבימבה החשמלית לגדולים.

אנחנו לא צריכים לספר כמה הקיץ הישראלי יכול להיות קשוח – ובפרט לאוכלוסיה המבוגרת שהיא קהל יעד העיקרי של הקלנועיות.

כשקיץ והטמפרטורות מטפסות בישראל מעלה מעלה – רבים, גם בעלי הקלנועיות המסורים ביותר, יעדיפו להישאר בביתם ולהינות מקרירות המזגן.

וכאן הבשורה הגדולה של הבימבה הזו – היא מגיעה עם מזגן בילט-אין! זה כמובן משפר פלאים את חוויית השימוש ומעניק ערך מוסף רב למשתמש בה.

קלנועית בימבה לגדולים חשמלית מתאימה לנהיגה מגיל 16, ככלי רכב מעולה לשימוש בקיבוצים, במושבים, בערים, במפעלים ואפילו בתוך מבנים גדולים.

קלנועית סגורה בימבה חשמלית לגדולים – אז מה המחיר??

לאחר שסיימנו לשבח את קלנועית הבימבה לגדולים חשמלית (למרות שאנחנו יכולים להמשיך) – הבא נגיע לשורה התחתונה – הרי היא המחיר.

אתם, כמו אנשים רבים ששומעים על השיפורים והשדרוגים של הבימבה, סבורים שמדובר במוצר יקר ביותר.

אולם, המחיר נע סביב 30,000 ש"ח, ובהחלט נותן תמורה טובה עבור מה שמקבלים – כלי רכב קל, איכותי, נוח ובטיחותי.

עוד יכול לעניין אתכם:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

ליעוץ או הדגמה חינם בביתכם השאירו פרטים: