קלנועית בימבה – הקלנועית החדשה!

קלנועית בימבה – הקלנועית החדשה!

קלנועית בימבה – הקלנועית החדשה!

החלטתם לוותר על נסיעה ברכב פרטי, אך מי אמר שאתם צריכים לוותר על חוויית נסיעה מושלמת? אנחנו ב"רכב חשמלי תל יוסף" שמחים להמשיך להפתיע אתכם, והפעם עם קלנועית בימבה! מבט חטוף עליה יגרום לכם לבטח להתבלבל ולחשוב כי מדובר על רכב מיני. בפועל, מדובר על קלנועית קומפקטית שממנפת משמעותית את חוויית הנסיעה שלכם!

כיסוי גשם? לא! מזגן בקלנועית? כן

אחד החידושים המשמעותיים ביותר בקלנועית הבימבה, הוא המזגן המותקן בה. עד כה, הקלנועיות לא היו ממוזגות וגם לא התאפשרה התקנה שכזו. כעת, גם אתם יכולים להפוך כל נסיעה לחוויה של ממש! מזג האוויר הישראלי מעט מאתגר, כאשר עונת הקיץ מאופיינת בעומסי חום כבדים. בצדק, לא אחת ישנה החלטה מושכלת ואחראית שלא לצאת מהבית בימים שכאלו, אך לא כשיש לכם קלנועית בימבה!

מזגן בקלנועית מעצים את החוויה שלכם מהנסיעה, אך מעל לכל – לא מגביל אתכם! הקלנועית תשרת אתכם בכל שלב שרק תרצו, ללא כל תלות בעונה או בטמפרטורות. 

"אני צריך רישיון נהיגה כדי ליהנות מקלנועית בימבה"?

התשובה שלילית! למרות שקלנועית בימבה נתפשת כרכב פרטי-מיני, היא קלנועית! המשמעות היא שכל התועלות, היתרונות והתכונות של הקלנועית, רלוונטיות גם לבימבה החדשה שלכם! גם אם כל החיים לא נהגתם, כעת יש לכם הזדמנות להפוך את הדרך שלכם לדרך פשוטה ונוחה. שימו לב כי ניתן לנהוג בקלנועית מגיל 16 שנים.

"להבנתי יש צורך לתדלק אותה, נכון?"

מה פתאום! מאחר ומדובר על קלנועית בימבה, הרי שכל הוצאות הדלק נחסכות מכם! אם נהגתם על רכב פרטי בעברכם, אתם לבטח מודעים להוצאות הדלק הכבדות, ולעליות התעריפים חדשות לבקרים. אם כנהגים על רכב פרטי הייתם צריכים לחשב את הנסיעות שלכם, הרי שכעת אתם חופשיים מכל שיקול כלכלי! קלנועית בימבה מבוססת על הנעה חשמלית, כך שאינכם נדרשים להגיע לתחנות הדלק ובטח שלא למלא דלק. 

"מהו זמן הטעינה של הקלנועית החדשה?"

קלנועית בימבה מותאמת לנסיעה על מדרכה, כאשר השימוש בה הוא באזור המגורים שלכם. כידוע, הסוללות של הקלנועית מוטענות בשקע הביתי שלכם, כך שמדובר על טעינה נגישה. בעת שהסוללה מלאה, אתם יכולים ליהנות מזמן טעינה של בין 6 ל-8 שעות, ועד כ-60 ק"מ. מה זה אומר? שאתם יכולים לצאת בבוקר לסידורים, לפגוש חברים בבית קפה, לאסוף את הנכדים מהגן, לעצור בסופר ולשוב הביתה – הכל עם טעינה אחת בלבד! 

לסיכום, מדוע דווקא קלנועית בימבה?

  • שדרוג אדיר בדמות מזגן!
  • ניתן לפרק את הדלתות ולהשמיש אותה כרכב פתוח
  • זמן טעינה של עד כ-8 שעות!
  • אין צורך ברישיון נהיגה או לימודי תיאוריה
  • מגוון רחב של שימושים: משימוש פרטי ועד שימוש כרכב תפעולי

 

גם אתם רוצים לשמוע עוד על קלנועית בימבה? אנחנו רוצים לספר לכם עוד! פנו אלינו לפרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית.

ליעוץ או הדגמה חינם בביתכם השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

איזו קלנועית מתאימה לכם?

במידה ורכשתם בחייכם רכב פרטי, לבטח גם אתם זוכרים את תהליך הרכישה: ליקטתם המלצות באשר לדגם אמין, חיפשתם רכב חסכוני בדלק, בטיחותי וכזה שיענה על

קרא עוד »