אביזרים משלימים לשדרוג הקלנועית

אביזרים משלימים לשדרוג הקלנועית

נתחיל בדבר החשוב ביותר: גם ללא אביזרים משלימים, תוכלו ליהנות מהקלנועית החדשה שלכם! האביזרים המשדרגים כשמם כן הם – משדרגים, ומטרתם להפוך את חווית הנסיעה שכבר טובה, לטובה עוד יותר! לפניכם, מספר אביזרים משלימים ומשדרגים שיתרמו לחוויה שלכם ולשביעות רצונכם מהנסיעה. 

כיסוי גשם – הקלנועית לשירותכם גם בחורף

ניתן להתנייד באמצעות הקלנועית אך ורק בקיץ? כמובן שלא! אז נכון, הקלנועית פתוחה ומי הגשמים יכולים בקלות להציף אותה ולהרטיב אתכם. עם זאת, הודות לכיסוי הגשם שאנחנו מציעים, גם אתם תוכלו לפגוש חברים ולצאת לטיולים בשעות אחר הצהריים בכל עונה ובכל יום. הכיסוי הייחודי מכסה את כל הקלנועית וגם אתכם: מדובר על כיסוי שקוף שלא מגביל את שדה הראייה, אלא נועד אך ורק למנוע את כניסתם של מי הגשמים אל תוך הקלנועית.

בנוסף, אם הקלנועית מאוחסנת אצלכם מחוץ לבית (מקובל מאד במושבים וקיבוצים), תוכלו לכסות אותה באמצעות הכיסוי. כך תוכלו להבטיח כי הקלנועית לא תירטב והמערכת האלקטרונית לא תינזק. 

מראות – שדה ראיה רחב ובטיחותי יותר 

כדי להבטיח שדה ראיה ניתן להוסיף סט מראות כידון, בנוסף למראה המרכזית מהגגון. סט זה מסייע בהגדלת שדה הראייה ומספק אמצעי עזר וכך תבטיחו לעצמכם שליטה במרחב וזהירות בתנועה.

מקל הליכה – מאחז

ניתן להצמיד, לפי הצורך, תפס למקל ההליכה, או התקן לאחיזת הליכון. מאחז זה מאפשר נוחות מרבית, ארגון ושינוע של עזרים להליכה שיוכלו תמיד להיות קרוב.  

"רכישת אביזרים אפשרית רק במעמד קניית הקלנועית?"

אינכם מחויבים לאבזר את הקלנועית במעמד הרכישה, ותוכלו לרכוש את האביזרים מאוחר יותר בהתאם לצרכים המשתנים שלכם. עם זאת, אנו ממליצים בחום לאבזר את הקלנועית מראש, כך שחווית הנסיעה שלכם תהיה מושלמת כבר מהרגע הראשון.

אנחנו "בתל יוסף רכב חשמלי", נסייע לכם באבזור קלנועיות! אנו מוכרים שלל אביזרים שמטרתם לשפר את חווית הנסיעה ולתרום לתחושת הביטחון שלכם. כבר בהדגמה שנבצע אצלכם בבית, נוכל לגבש יחד את ערכת האביזרים המתאימה לכם ביותר. לפרטים נוספים, פנו אלינו כבר עכשיו – 04-6070134.

 

ליעוץ או הדגמה חינם בביתכם השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיעניינו אותך