הקלנועית – להתנייד בקלות בכל גיל ובכל מקום

הקלנועית – להתנייד בקלות בכל גיל ובכל מקום

הקלנועית – להתנייד בקלות בכל גיל ובכל מקום

לא משנה בני כמה אתם, היכן אתם גרים ואם אתם גרים לבד או בזוג: הקלנועית תקל גם על ההתניידות שלכם! אנחנו ב"תל יוסף רכב חשמלי", נשמח להמליץ גם לכם על דגם קלנועית בטיחותי ואמין שייקח אתכם הכי רחוק שרק אפשר…

קלנועיות לבני הגיל השלישי – החיים שלפני ואחרי הקלנועית

סביר להניח כי גם אתם, כמו עוד אנשים אחרים הנמנים באוכלוסיית הגיל השלישי, סובלים ממגבלות פיסיות שונות. בכדי להפוך את החיים קלים ונוחים יותר, ישנם אלו שבוחרים להסתייע במטפל או בבן משפחה. אחרים, מתעקשים לשמר את העצמאות שלהם ולא לתת לגילם להגביל אותם. מה אם היו אומרים לכם כי גם אתם תוכלו להיות עצמאיים, חופשיים ולשמר את השגרה המוכרת לכם? הקלנועית תלווה אתכם לאן שרק תרצו!

בגיל השלישי, הצרכים שלכם משתנים וכך גם אורח החיים שלכם: אתם כבר לא נוהגים ברכב הפרטי כבעבר עם זאת, אתם ממשיכים לשלם הוצאות על ביטוחים וטסטים. אתם רוצים לשמר את העצמאות ושגרת יומכם המבורכת, אך גם לחסוך בעלויות הפתרון המושלם בעבורכם: קלנועית

מה חשוב שגם אתם תדעו על הקלנועית?

  • אינכם צריכים לחדש את רישיון הנהיגה שלכם בכדי לנסוע בה
  • מעבר מבחן תיאוריה לקבלת היתר נסיעה? בוודאי שלא
  • המהירות המקסימלית של הקלנועית – 12 קמ"ש
  • הקלנועית מותאמת לנסיעה על המדרכה ובתוך שכונת המגורים

"הקלנועית באמת יכולה לשדרג את איכות החיים?"

התשובה היא שכן. בגילאים מתקדמים, ישנן מגבלות פיסיות שונות שמקשות על ביצוע פעולות פשוטות ויום יומיות. תפעול הקלנועית לא דורש מכם מאמץ פיסי, ובאמצעותה תוכלו ללא היסוס והתלבטות מיותרת לשמר את שגרת חייכם המוכרת והמבורכת. אם גם אתם מרגישים שקצב ההתבגרות מנהל אתכם (ובעיקר מגביל אתכם), הקלנועית תוכל לסייע לכם! כל יציאה שלכם מהבית יכולה להיתמך ע"י הקלנועית, לדוגמא:

  • נסיעה אל חוגי בוקר במתנ"ס בשכונת המגורים
  • רכישת מצרכים מהירקן בקרבת הבית
  • טיול אחר הצהריים בגינה השכונתית
  • נסיעה לקופת החולים ועוד…

אם עד כה הייתם מבצעים את כל הסידורים השונים באמצעות הרכב הפרטי, נסיעה במונית או בעזרת אדם קרוב/מטפל אישי, כעת יש באפשרותכם גם ליהנות מחופש ועצמאות וגם לחסוך המון כסף.

"להתנייד בכל גיל, האמנם?"

כל אדם שמלאו לו 16 שנים, יכול לעלות על הקלנועית ולצאת לדרך! לא אחת, פונים אלינו לקוחות יקרים ששואלים אותנו בזהירות: "אני לא מבוגר מדי בכדי לנהוג על הקלנועית?". התשובה שלנו משמחת ובעיקר מפתיעה: הנסיעה בקלנועית לא מותנית בדבר מלבד כשירות נפשית וגופנית, כך שאין כל משמעות לגילכם. כל שנותר לכם? לקבוע עם חבריכם בגינה הציבורית, אתם כבר מגיעים!

מעוניינים להתנסות בקלנועית בעצמכם? אנו מגיעים עד אליכם להדגמה אישית! לפרטים נוספים ותיאום ביקור אצלכם בבית, פנו אלינו – 04-6070134.

ייתכן ויעניין אתכם גם:

קלנועיות זוגיות | קלנועיות יד שנייה | בימבה חשמלית

ליעוץ או הדגמה חינם בביתכם השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיעניינו אותך