רכבים תפעוליים חשמליים – לקיבוצים ומושבים

רכבים תפעוליים חשמליים – לקיבוצים ומושבים

רכבים תפעוליים חשמליים – לקיבוצים ומושבים

בעוד ישנם אלו שיוצאים בבוקר לעבודה, ישנם אלו שדווקא נשארים בבית! אם גם אתם מחפשים רכבים תפעוליים חשמליים המיועדים לעובדים במושב ובקיבוץ, אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו ב"רכב חשמלי תל יוסף", נשמח להציג בפניכם מגוון רכבים תפעוליים, ולבחור אתכם ביחד את הרכב המתאים ביותר לשגרת הפעילות שלכם!

מדוע דווקא רכבים תפעוליים חשמליים במושב ובקיבוץ?

כידוע, ישנם בני מושבים וקיבוצים שמקום עבודתם הוא ברחבי המושב והקיבוץ. לרוב, כלי העבודה של אותם עובדים הוא הרכב החשמלי, באמצעותו הם מתניידים מנקודה לנקודה, אוספים סחורה או תוצרת, מספקים אותה לבתי מלאכה שונים וכן הלאה. רכב תפעולי צמוד מסייע לעובדים בשגרת עבודתם:

  • התייעלות אדירה בזמנים – מגיעים מנקודה אחת לאחרת תוך זמן קצר
  • העובדים יכולים להגיב לאירועים דחופים במהירות עם נסיעה ברכב בתוך המושב/קיבוץ

אפשרות שדרוג: מושב אחורי לרכב תפעולי

לא אחת אנו נשאלים האם יש צורך להתקין מושב אחורי עם רכבים תפעוליים חשמליים. התשובה? רק אתם יודעים אותה! הסיבה שאנחנו מאפיינים את הצורך שלכם לעומק, היא בכדי שנוכל להתאים לכם את הרכב התפעולי המושלם לכם. מתי אנו ממליצים על התקנת מושב אחורי?

  • במידה והרכב מסיע עובדים ממקום למקום (לדוגמא: איסוף טבחים מביתם לחדר האוכל)
  • במידה והרכב התפעולי משרת מספר עובדים שעובדים יחד לאורך כל היום

מדובר על אפשרות שדרוג שניתן ליהנות ממנה בכל שלב, ולא רק במעמד רכישת הרכב. 

עתידים לנסוע בדרכי עפר? זהו הטיפ שלנו בעבורכם

בעת שנדע מהי תכלית הרכב ואיזה איש מקצוע הוא עתיד לשרת, יהיה לנו קל יותר להתאים לכם פתרונות מעולים. כך לדוגמא: שדרוג הגלגלים הקיימים ברכב התפעולי לגלגלים רחבים יותר. במושבים ובקיבוצים ישנן המון דרכים לא סלולות, שנסיעה בהן מצריכה היערכות מיוחדת. הגלגלים הרחבים יוכלו להבטיח לכם דרך מוצלחת גם בדרכים מורכבות יותר, כך שתוכלו לבצע את עבודתכם על הצד הטוב ביותר!

"מהי המהירות המקסימלית של הרכב התפעולי?"

רכבים תפעוליים חשמליים יכולים להגיע למהירות של עד כ-30 קמ"ש. מדובר על מהירות אידיאלית, שמבטיחה נהיגה בטוחה – לעובדים ולכל העוברים בדרך. מאחר ומדובר על נסיעה בתחומי המושב והקיבוץ (ולא נסיעה בצירי תנועה ראשיים ומרכזיים), המהירות בהחלט מספיקה ומאפשרת לכל בעל תפקיד לבצע את עבודתו. 

הרכב התפעולי אתכם בכל עונות השנה!

על רכבים תפעוליים חשמליים אמנם מותקן גגון, אך הוא לא מספיק בכדי לשמור עליכם יבשים בעונת החורף. כל עוד אתם ממלאים תפקיד קבוע בקיבוץ או במושב, חשוב להבטיח כי תוכלו להשמיש את הרכב החשמלי גם בחורף. אנו מציעים שדרוג בדמות כיסוי גשם, שמונע מרוחות חזקות וממי הגשמים לחדור אל תוך הרכב במהלך הנסיעה. 

 

מעוניינים לרכוש רכבים תפעוליים חשמליים לעובדי הקיבוץ או המושב? פנו אלינו עוד היום!

ליעוץ או הדגמה חינם בביתכם השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיעניינו אותך