קלנועית מתקפלת – מהי ומהם יתרונותיה?

קלנועית מתקפלת – מהי ומהם יתרונותיה?

קלנועית מתקפלת – מהי ומהם יתרונותיה?
קלנועית מתקפלת היא רכב שכשמו – ניתן לקפל בקלות, לאחסן ברכב או אפילו להטיס במטוס, מאפשרת לאנשים רבים להפוך את ההתניידות לקלה ופשוטה. היא מתאימה למגוון אנשים כאשר ניתן לנהוג בה מגיל 16 והיא מהווה פתרון אידיאלי עבור מבוגרים ועבור אנשים שמתקשים בהתניידות.

היום ניתן למצוא מגוון דגמים של קלנועיות מתקפלות ופשוטות לתפעול שמתאימות למשתמשים מבחינה ארגונומית ומאפשרים נסיעה בערים, קיבוצים, כפרים, מרכזים מסחריים ואזורים אחרים. 

לצד המבחר הרב הקיים בשוק, חשוב לרכוש את הקלנועית הנבחרת מחברה שמתמחה בתחום, ומעניקה שירות גם לאחר המכירה, בצורה זו יהיה תדעו תמיד לאן לפנות במידה שהם ונתקלתם בבעיה או תרצו לשאול שאלה.

 כמו כן, תוכל חברה מקצועית לסייע לרוכש לבחור את סוג שעונה על צרכיו האישיים ולייצר התאמה בין הדרישות שלו ובין התכונות הייחודיות של הדגם. כאשר מדובר על קלנועית מתקפלת, הרי שהיא מתאימה במיוחד לאנשים שמסתובבים הרבה.

מאפיינים ויתרונות נוספים של קלנועית מתקפלת ברמה גבוהה

הנוהגים בקלנועית אינם צריכים להחזיק ברישיון נהיגה והם יכולים לנסוע על המדרכה או הכבישים – כאשר במידה שנוסעים בכביש, יש להיצמד אל צד ימין. 

המהירות המרבית היא 12 ק"מ בשעה, מכאן שהיא מתאימה למרחקים בינוניים לכל היותר. יתרון נוסף של הוא שהיא לא דורשת הרבה תחזוקה וניתן לטעון אותה בקלות על ידי חיבור לשקע חשמלי ביתי. היום ניתן למצוא קלנועיות שמגיעות עם מיזוג אוויר וליהנות מחוויית הנסיעה גם בימים קרים וגם בימים חמים. 

אם מרכזים את רשימת היתרונות של הקלנועית המתקפלת, ניתן לומר שהיא מאפשרת לנוסע לנסוע בקלות – גם אם הנסיעה מתבצעת בתוך מבנים ויש להשתמש במעליות, שניתן לאחסן אותה בקלות – להעלות אותה לרכב או כלי תחבורה אחר, כולל מטוס ושניתן להתנייד איתה בחו"ל.

קלנועית מתקפלת – איכותית מחברת "תל-יוסף רכב חשמלי בע"מ"

במידה שאתם מעוניינים לרכוש קלנועית מתקפלת, אתם מוזמנים לפנות אלינו – אל חברת "תל-יוסף רכב חשמלי בע"מ". במהלך שנות פעילותינו הרבות צברנו ניסיון נרחב וסייענו ללקוחות רבים למצוא רכבים שעונים על צרכיהם. 

בין מגוון הקלנועיות שאנו, קלנועיות תל יוסף, משווקים, תוכלו למצוא אצלנו את דגם "ברונט". דגם הניתן לקפל בקלות על ידי לחיצה על כפתור וניתן לאחסן אותה ברכבים פרטיים ולהעלות אותה על מטוס. 

הקלנועית מכילה צמידי אוויר שמאפשרים נסיעה רכה גם בדרכים בעייתיות ומגיעה עם ידיות מתקפלות לאחור שמאפשרות למשתמש להיכנס לרכב בצורה נוחה. נוסף על כך, היא קלה מאוד ושוקלת רק 23 ק"ג. כמו כן, ניתן לשלוף את הכיסא והסוללה בקלות.

במידה שאתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודותינו ואודות הקלנועית המתקפלת, אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות המייל, הטלפון או על ידי מילוי הפרטים האישיים שלכם בטופס ההתקשרות ואנו נחזור אליכם במהירות. אם אתם רוצים לבחור לעצמכם, תוכלו להזמין סוכן מקצועי מטעמנו, הסוכן יגיע אל ביתכם ויסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה עבורכם. כמו כן, תוכלו להגיע אל אולמות התצוגה הרבים שלנו ולקבל שירות מקצועי מיועצנו המנוסים והאדיבים.

ליעוץ או הדגמה חינם בביתכם השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיעניינו אותך