רכב חשמלי ללא רישיון נהיגה – יש כזה דבר?

רכב חשמלי ללא רישיון נהיגה – יש כזה דבר?

מי שטוען כי "אף פעם לא מאוחר מדי…", צודק! לא משנה אם כל חייכם נהגתם ברכב פרטי, או שהעדפתם להתנייד בתחבורה ציבורית. גם בגיל השלישי, אף פעם לא מאוחר מדי כדי להתחיל ליהנות מעצמאות! אנחנו ב"רכב חשמלי תל יוסף", מזמינים אתכם ליהנות מהדרך – עם הקלנועית! רכב חשמלי ללא רישיון נהיגה אולי נשמע כ"טוב מדי בכדי להיות אמיתי", אך גם אתם תוכלו לרכוש קלנועית וליהנות מעצמאות!

כמה דברים שתשמחו לדעת על הקלנועית:

  • מדובר על רכב חשמלי ללא רישיון נהיגה
  • אינכם נדרשים ללמוד מבחן תיאוריה 
  • הקלנועית מתאימה לנוסע אחד או זוג נוסעים
  • אנו מציעים דגמי יד שניה במחירים אטרקטיבים!
  • ניתן לשדרג את הנסיעה עם שלל אביזרים לקלנועית החדשה שלכם

 

"איך משלבים בין קלנועית לבין נסיעה ברכב פרטי?"

די בקלות! אחד הדגמים המוצעים אצלנו למכירה הוא דגם של קלנועית מתקפלת. אנו ממליצים על הדגם הזה במקרים הבאים:

  • אנשים שממשיכים לנהוג ברכב הפרטי (סידורים / טיולים)
  • אנשים שנוסעים בתדירות גבוהה לחו"ל

 

הקלנועית המתקפלת – כשמה כן היא: מתקפלת. כך, בעת שאתם יוצאים מהעיר או עתידים לנסוע לחו"ל, ניתן לקפל אותה כך שהיא יכולה להיכס לתא המטען ברכב, וגם ניתן להעלות אותה למטוס. יתרון נוסף שיש לה נוגע גם לסוגיית האחסון. במצב מקופל, ניתן לאחסן אותה בקלות ומבלי שהיא תופסת מקום רב בבית. 

 

קלנועית יד שניה: חווית נסיעה במחיר אטרקטיבי!

אם יש דבר אחד שלא נתפשר עליו, הוא על שירות מצוין לקהל הלקוחות היקר שלנו. עבורנו שירות טוב, הוא שירות המותאם אישית לכל לקוח. ולכן, נבצע מולכם איפיון צורך מלא, שלאורכו נברר גם מהו תקציב הרכישה העומד לרשותכם. אנו שמחים להציע גם קלנועיות יד שניה במצב מצוין – כאלו שניתן להשמיש וליהנות מחווית נסיעה אידיאלית. 

 

יתרון נוסף שיש לרכשית קלנועית יד 2? אביזרים! מאחר ומדובר על קלנועיות שכבר היו בשימושם של נהגים אחרים, לעתים הן משודרגות באביזרים נפלאים שחוסכים מכם הוצאה נוספת. 

 

"ישנה חובה להוסיף אביזרים לקלנועית?"

מובן שלא. המטרה של האביזרים היא לשפר את חווית הנסיעה שלכם. מרבית הלקוחות שלנו רוכשים את הקלנועית במטרה להפוך אותה לכלי ההתניידות היחיד שלהם. כשם שמשקיעים באבזור הרכב הפרטי, כך ראוי גם להשקיע באבזור הקלנועית. אחד האביזרים המומלצים ביותר הוא כיסוי הגשם, המאפשר לכם להתנייד באמצעות הקלנועית גם בחורף הגשום והסוער.

 

"איך אוכל להיות בטוח שהקלנועית אכן מתאימה לי?"

אנחנו לא מאמינים שצריך להמר, אלא ללכת על בטוח! ולכן, אנו שמחים להציע לקהל הלקוחות שלנו שירות של ייעוץ והדגמה ללא עלות וללא התחייבות. אינכם צריכים להגיע אלינו ולהטריח את עצמכם, אנו נתאם אתכם את היום והשעה המתאימים לכם, ונגיע עד אליכם! נשמח להציג בפניכם את מפרט הקלנועית, להדגיש את היתרונות שלה ולהשיב לכם על כל השאלות. 

גם בגיל השלישי, תוכלו לשמר את אורח החיים העצמאי שלכם! עם רכב חשמלי ללא רישיון נהיגה – הקלנועית, תוכלו לשמר את שגרת היום המבורכת שלכם, עם נסיעה עצמאית ברחבי השכונה והעיר. לפרטים נוספים, אנו זמינים לכל שאלה – 077-8048447

ליעוץ או הדגמה חינם בביתכם השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיעניינו אותך